میثم مرادی بینا باج

میثم مرادی بینا باج
«میثم مرادی بینا باج» متولد ۱۳۶۱ ه.ش دانشجوی دکترای فرهنگ و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز است.
 
شناسنامه
 سال 1361 ه.ش   تولد
 ایرانی  ملیت
 اسلام  دین
 شیعه  مذهب
 دانشجوی دکترای فرهنگ و ارتباطات  تحصیلات
 دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز  دانشگاه
 فرهنگی  زمینه فعالیت
 از سال 1378 ه.ش  سال های فعالیت

زندگی نامه

تولد
«میثم مرادی بینا باج» متولد سال 1361 ه.ش می باشد.

سمت و فعالیت ها

فعالیت های علمی
تحصیلات
ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است، همچنین دانشجوی دکترای فرهنگ و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز است.
 
میثم مرادی بینا باج

فعالیت های اجرایی
او از سال 1378 ه.ش به سبب علاقه‌مندی به فعالیت‌های هنری به صورت افتخاری وارد حوزه هنری استان خراسان رضوی شد و سپس به صورت رسمی همکاری خود را ادامه داد. در سال 1390 ه.ش به عنوان رئیس حوزه هنری استان خراسان شمالی منصوب شد. زمینه‌سازی تولید و انتشار نزدیک به 40 عنوان کتاب از جمله داستان طنز «آبنبات هل‌دار» و مجموعه هشت جلدی خاطرات مردمی انقلاب اسلامی در خراسان شمالی و همچنین برگزاری مستمر هفت دوره جشنواره سراسری کاریکاتور با مضامین انقلابی و تهیه‌کننده مجله تصویری «ایوان هنر» در سیمای خراسان شمالی به مدت تقریبی ۱۲۰۰ دقیقه از جمله اقدامات او به شمار می‌رود.
 
میثم مرادی بینا باج

در سوابق وی قائم مقامی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد و مدیر شهرک تاریخی مشهد دوست داشتنی نیز به چشم می خورد. همچنین در حکم دیگری، سیدجواد رفائی رئیس سابق حوزه هنری خراسان رضوی به سمت مشاور در امور استان‌ها و دبیر کارگروه برنامه‌ها و تولیدات بین‌المللی مراکز استانی منصوب شد. محسن برمهانی، معاون سیما، در سال 1400 ه.ش، در حکمی «میثم مرادی بینا باج» را به سمت مدیر شبکه یک منصوب کرد.

منابع:
1. مؤسسه فرهنگی هنری خراسان
2. وبسایت نم نمک
نسخه چاپی